Piłka Nożna Wiki
Eksploruj
Strona główna
Dyskutuj
Wszystkie artykuły
Społeczność
Interaktywne mapy
Ostatnie blogi
Popularne strony
Najczęściej odwiedzane artykuły
Piłkarskie Rekordy
Złota Piłka
Reprezentacja Niemiec
Jude Bellingham
Mistrzostwa Świata
Zinedine Zidane - francuski technik
Górnik Zabrze
Piłkarze
Denis Law
Gordon Banks
Antonín Panenka
Robert Lewandowski
Adam Ryczkowski
Aleksandyr Tonew
Amir Spahić
Polscy piłkarze
Michał Pazdan
Robert Lewandowski
Adam Kokoszka
Adam Ryczkowski
Aleksander Wandzel
Artur Boruc
Bartosz Szeliga
Społeczność
Ostatnie wpisy na blogach
Pomoc
Podstawy
Edycja
Administracja
Zaawansowane narzędzia
Wszystkie tematy pomocy…
FANDOM
Gry
Filmy
TV
Wiki
Odkrywaj wiki
Centrum Społeczności
Utwórz wiki
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Zaloguj się
Advertisement
Zaloguj się
Zarejestruj się
Piłka Nożna Wiki
685
stron
Eksploruj
Strona główna
Dyskutuj
Wszystkie artykuły
Społeczność
Interaktywne mapy
Ostatnie blogi
Popularne strony
Najczęściej odwiedzane artykuły
Piłkarskie Rekordy
Złota Piłka
Reprezentacja Niemiec
Jude Bellingham
Mistrzostwa Świata
Zinedine Zidane - francuski technik
Górnik Zabrze
Piłkarze
Denis Law
Gordon Banks
Antonín Panenka
Robert Lewandowski
Adam Ryczkowski
Aleksandyr Tonew
Amir Spahić
Polscy piłkarze
Michał Pazdan
Robert Lewandowski
Adam Kokoszka
Adam Ryczkowski
Aleksander Wandzel
Artur Boruc
Bartosz Szeliga
Społeczność
Ostatnie wpisy na blogach
Pomoc
Podstawy
Edycja
Administracja
Zaawansowane narzędzia
Wszystkie tematy pomocy…
12.09.1937 - Bułgaria - Polska
Edytuj
Edytuj kod źródłowy
Wyświetl historię
Dyskusja (0)
Niedziela, 12 Wrzesień 1937
Stadion Yunak, Sofia – Widzów: 10 000
BUŁGARIA
3:3
(2:1)
POLSKA
Bułgaria:
BR
Todor Dermonski (
AS-23 Sofia
)
OB
Nikola Nikolov (
Levski Sofia
)
OB
Georgi Balakchiev (
AS-23 Sofia
)
OB
Borislav Kamenski (
FK 13 Sofia
)
OB
Stefan Kalchev (
Ticha Varna
)
46'
PO
Borislav Gabrovski (
Levski Ruse
)
PO
Liubomir Angelov
(
AS-23 Sofia
)
29'
PO
Georgi Pachedzhiev (
AS-23 Sofia
)
NA
Kiril Iliev (
Shipka Sofia
)
3'
NA
Nikola Bobev (
FK 13 Sofia
)
NA
Vuchko Iordanov (
AS-23 Sofia
)
48'
Zmiany:
OB
Panayot Stefanov (
Slavia Sofia
)
46'
Trener:
Stanislav Toms
Polska:
BR
Władysław Pawłowski (
Cracovia Kraków
)
OB
Antoni Böttcher (
HCP Poznań
)
46'
OB
Edmund Twórz (
Warta Poznań
)
OB
Wilhelm Góra (
Cracovia Kraków
)
OB
Jan Wasiewicz
(
Pogoń Lwów
)
PO
Ewald Dytko (
Dąb Katowice
)
PO
Józef Korbas (
Cracovia Kraków
)
4'
72'
74'
PO
Leonard Piontek (
AKS Chorzów
)
NA
Artur Woźniak (
Wisła Kraków
)
NA
Jerzy Wostal (
AKS Chorzów
)
NA
Walerian Kisieliński (
Polonia Warszawa
)
Zmiany:
OB
Edmund Giemsa (
Ruch Hajduki Wielkie
)
46'
Trener:
Józef Kałuża
Sędzia główny:
Mika Popović
Advertisement
Follow on IG
TikTok
Join Fan Lab